Havada ve büyük bir pansiyon. Kazma ilk olarak filmini yayınladı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
üçüncü önizleme Prag’daki Westfield Chodov alışveriş merkezinde saat 18:00’de başladı. Konuk kesinlikle siyah beyaz kıyafet kurallarına uydu. Gazete, organizatörden özel kartlar aldı.

Birçok insan bunun bir aldatmaca olduğunu düşündü. Haftalarca halkı bunun böyle olmadığına ikna etmeye çalıştım” diyen Kazma, ardından çok sayıda davul ve dansçıyla köyden ayrıldı. Sonra tahtada büyük bir ortam belirdi.

Dört dakika sonra Kazma karanlıkla oynadı ve kendisini oyuncu olarak tanıttı. Hayatın motivasyonları, hayalleri ve hayalleri hakkında konuştu. Tüm film festivalinin sonunda delirmek zorundayım.

Kazma, gizemli ve açık sözlü olarak bilinmesine rağmen, filmi gerçekten kendisinin çektiğini ve seyircinin sinemalarda izleyeceği konusunda ikisine defalarca güvence verdi. Strakatho podcast’inde bunu bir kez daha doğruladı: Herkese 17 Ağustos’ta sinemalarda gerçek, uzun metrajlı, yüz dakikalık bir film izleyeceğini garanti ediyor.

Kazma’nın haberini merak ediyorum. Çek sinematografisi henüz benzer bir girişimde bulunmadı. Bugün hiçbir yerli film, peşin bilet satışlarında ve sinemalardaki satış alın terinde bu kadar yüksek satış kaydetmedi. satışlar rekor kırıyor ve bunun cumhuriyetimizin daha önce hiç görmediği bir film etkinliği olduğu anlaşılıyor. Tüm projeyi çevreleyen sır, tek dikkat olacaktır. Bontonfilm dağıtım şirketinin sahibi Martin Paln, “Herkes onu görmek istiyor ve herkes onu ilk gören olmak istiyor” diyor.

Fragmanın jeneriğinde hem sahnenin yazarı hem de yönetmeni olarak Kazma yer alıyor. Yardımcı yönetmen Andy Fehu, Shocky&Morthy: The Last Big Action ve Insatiable Tiffany filmlerinden sorumlu. Şirket, Pazar gününden itibaren filmi rekor bir 280 sinemada yayınlayacak. Benzer şekilde yüksek sayıda sinemada, prömiyer haftasonunda başka hiçbir film gösterilmedi.