Futbolda rüşvet vakası Neužil tarafından Štěstíčku opporos dizisinde araştırılıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Yaratıcılar, projeyi Çek futbolunun Avrupa'ya hakim olduğu, ancak arka planında 1990'ların kurallarının hüküm sürdüğü günlere bir geri dönüş olarak tanımlıyor. Yapımcılar Martin Hlovac ve Ondej Bernek'le birlikte Punk Film şirketi tarafından Voyo için hazırlanıyor ve bir nevi tatil filmi olması amaçlanıyor.

Tam tersi bir diziyi çekme teklifi aldığımda hiçbir şekilde fark etmedim. Futboldan gerçekten keyif alıyorum ve doğası hayal gücümü harekete geçiriyor. Orada koku, argo işlevi ve yönetmen Najbrt'in biraz zorlu da olsa bu ücretsiz oyunu için seçtiğimiz oyuncuların dizilişi var.

Sahnenin yazarları Ondej Gabriel ve Tom Vvra, yaratıcı yapımcı Matj Podzimek ise projeyi Voya için geliştirdi. Sosyal bir olgu olarak futbol yükselişte ancak sonuçların bazen sahada değil ofislerde kararlaştırıldığı, kulübe olan sevginin ve başarı arzusunun fair play ilkelerinden daha güçlü olduğu bir döneme geri dönüyoruz. özetliyor.

Podzimek'e göre onun daha iyiye doğru değişebilmesi için anlatılan birçok olayın gerçekleşmesi gerekiyordu. Her gün, gülmeden duramayacağınız tek suç biçimi tam tersidir. vaat ediyor.

Sporun futbol kadar güçlü duygular uyandırmadığını söylüyorlar. Bize Avrupa Şampiyonası unvanını verdiklerinde Staromstsk Meydanı'ndaki atmosferi hala hatırlıyorum. Dünya durdu, insanlar breeledi. Avrupa Birliği'ne katılıyorduk ama herkes Martin Hlovec'in uluslararası alanda zirvede olduğu futbolu istiyordu.

Yirmi yıl sonra, vakanın gerçek araştırmacılarından biriyle o zamanlar futbolun içeride nasıl işlediğini ortaya çıkarmak daha da ilginçti. Hlovec, sahneye tekrarlanamaz bir anı yazmanın gerçek dışı bir meydan okuma, iş, eğlence ve sorumluluk olduğunu ekledi.

Dizide Neuil ve Daniel'in yanı sıra Denisa Bareov, Pavel eznek, Ji Vyorlek, Vclav Kopta, Petra Bukov veya Luk Latink yer alacak, kamera arkasında ise Martin tpnek yer alacak. Prömiyer tarihi henüz bilinmiyor.