Evde, sahnede. Bryan Adams sonbaharda Brno'daki taraftarları coşturacak

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Brno konseri, Adams'ın ayın 30'unda Pai'de başlayacak olan ilk Avrupa turnesinin sondan bir önceki durağı olacak. Adams Almanya'dan Brno'ya Polonya Lod'uyla ulaşacak; Brno'dan Budapeşte'ye devam ediyor. Ardından bir günlük tatilim var, ardından Avusturya'nın Dornbirn kentinde başlayıp Kasım ayı sonunda Portekiz'in Lizbon kentinde bitiriyorum. Adams bu yaz sonuna kadar toplam 68 konser verecek.

Bryan Adams, O2 Arena'daki son konseriyle de kanıtladığı gibi, sahnede evindeymiş gibi davranıyor. On yedi stüdyo albümü var ve 2022'de diskografisi yeni albüm So Happy It Hurts'u, Pretty Woman The Musical film müziğini ve Classic pt. ben ve pt. En büyük hitlerinin yeni bir versiyonunu içeren II.

Adams, çalışmaları nedeniyle iki Oscar adaylığı, beş Altın Küre adaylığı, bir Grammy Ödülü ve yirmi Juno Ödülü dahil olmak üzere birçok ödül ve onursal ödül aldı.

Aktif bir hayırseverdir ve hayır kurumlarını desteklemeye çok fazla zaman ve enerji ayırmaktadır. Aynı zamanda çocuklara yardım etmeye ve kanserle mücadeleye adanmış birçok kar amacı gütmeyen kuruluşun da üyesidir.

Bryan Adams, Tina Turner, Sting, Rod Stewart, Barbra Streisand veya Luciano Pavarotti gibi birçok şarkıcı ve müzisyenle işbirliği yaptı. Fotoğrafları Diana Krall, Status Quo, Annie Lennox veya Rammstein'ın Zeit albümü gibi sanatçıların kapaklarını süslüyor.

1993 yılında Kanada müziğini ve kültürünü tanıttığı için Kanada'dan bir ödül aldı. 2006 yılında Kanada Müzik Onur Listesi'ne alındı.