Dawood adına aldatılan kadın | Patna Haberleri

BaDe

New member
PATNA: Siber dolandırıcılıklar, bir Patna kadınını 20 lakh Rs dolandırdı ve ayrıca banka hesaplarını kullandı. RTGS ve SONRAKİ yeraltı adını kullandıktan sonra Rs3 crore tutarındaki işlemler don dawood ibrahim onu korkutmak için.
Kankarbağ’daki New Chitragupt Nagar’da yaşayan kadının kocasını ve çocuklarını öldürmekle tehdit ettiler. Buradaki Patrakar Nagar Polis Karakolunda 19 kişiye karşı FIR kaydı yapıldı. “Sanık beni her aradığında çocuklarımı öldürmekle tehdit etti. Onlar da benimle telefonla iletişime geçtiklerinde çocuklarımın üzerindeki kıyafetler hakkında bilgi verdiler. Delhi ve Bombay’daki çocuklarla temasa geçip onlara ne giydiklerini sorduğumda, aynı renk pantolon ve gömlek olduğunu söylediler. Zanlının büyük bir bağlantısı olduğunu anladım” dedi.
“Davalı kendi hesabıma ek olarak beni ICICI Bank’ta iki hesap açmaya zorladı. Banka hesabımdan 3 Rs crore işlemini aldılar ve ayrıca 20 lakh Rs kişisel birikimimi de aldılar. Oğullarımın onlar tarafından öldürülmesinden korktuğum için sustum” dedi.
Olay, Gelir Vergisi Dairesi’nin büyük çaplı işlemleri kendisine bildirmesiyle gün ışığına çıktı. Kocası tarafından sorulunca çilesini açıkladı, dedi SHO Manoranjan Bharti. IANS