David Koller Lucie grubundan ayrılıyor. Yaz sonuna kadar birlikte konser verecekler

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
David Koller Lucie grubundan ayrılmaya karar verdi. Gruptan yapılan açıklamaya göre, iyi şartlarda ayrıldık ve yaz tatili sonuna kadar sözleşmeli tüm konserleri birlikte çalacağımız konusunda anlaştık. Koller ayrıca şu anda kendisini kendi müzik faaliyetlerine ve ailesine adamak istediğini de belirtti.

Bu yıl Lucie grubunun toplam sekiz duraktan oluşan gezici festival Hrady CZ'de sahne alması planlanıyor. Başvuru sahibine göre grupta David Koller'ın da yer alması gerekiyor. Eğer ben biliyorsam ve o (Kollerov) bu konuda netse, festivalin ortak organizatörü Michal Estek'e göre yaz sonuna kadar Lucia orijinal kadroda canlandırılacak. Grup Pazar günü Facebook profilinde davulcu Koller ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

4 Kasım 2024, 20:00 pspvek arşivlendi: 4 Kasım 2024, 21:15.

Grubu bu şekilde bir arada görmenin son kez olacağını söyleyen yardımcı sunucu, Castle'ın son durağının yaz tatillerinin en sonunda, yani 30 ve 31 Ağustos'ta Liberec'teki Bezdz Kalesi'nde olduğuna dikkat çekiyor. Bölge.

Koller'in Lucie grubundan ayrılacağı bazıları tarafından 2023'te öngörülüyordu. O dönemde davulcu ve müzik bestecisi onun sözleriyle çok gurur duyuyordu.

2005 yılında gruptan ayrıldı, yedi yıl sonra Prag'daki Rudolfinum'da Peter Kellner'in milyarları için özel bir konserde tekrar bir araya geldiler ve iki gün sonra grup, konserlerde orijinal kadroyla çalacaklarını duyurdu. Kapka nadje ertesi yılın baharında. 2018 yılında dönüşlerinin ardından ilk ve şimdiye kadarki tek albümleri EvoLucie'yi yayınladılar.

Terör ülkesi olarak algıladığım Rusya'ya ilişkin görüşlerinin ortaya çıktığı Bentsk! festivalinde Koller dikkatleri üzerine çekti. Hatta çatışmanın başlamasından iki gün sonra bir paket gerekli kıyafetle Ukrayna'ya bile gitti.

İçki içtik ve Putin'in cehennemiyle mücadele eden insanlara yardım etmek için sınıra gidiyoruz. Koller o zamanlar, Slovak-Ukrayna sınırından alınması ve güvenli bir şekilde içilmesi gereken biri veya tanıdığınız biri varsa, bana burada bir içki verin, demişti.

Efsanevi grubun eski solisti Lucie, yıllardır siyasi durum hakkında kapıdaki meslektaşlarından daha açık bir şekilde konuşmasıyla tanınıyor. Beş asta sanatçıların kenara çekilmemesi gerektiğini söyledi.