Çoğunlukla bira dostum! Jiho Kry’ın düğünü başarılı bir versiyondu

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Alkol, uyuşturucu, bedensel sesler, küfür ve en önemlisi, orijinal ve hiç bitmeyen seslerden oluşan sonsuz bir kanon.

Devam et! Otuz dakikadır burada olmanız gerekiyordu, sizi aptallar!

Bak, yüzük parmağımı kaybettim, evet pi.o. – Ana bira dostum!

Burada benimle dalga mı geçiyorsun?

Tek bir düğün fotoğrafım bile yok seni kedi!

2000 yılında amatör bir kameraman toplumun kıyısındaki bir grubun tuhaf düğününü kaydetti. Çalınan sır nedeniyle video daha sonra halka açıldı ve YouTube sunucusundaki en orijinal Çek videolarından biri oldu.

Alkolle güçlendirilen karakterler (görünüşe göre sadece değil) burada zincirlenmiş kadınların acı çeken vahşeti ile tezat oluşturuyor. Hadım Jiho Kry ve gelin Blanka Diviov’un etrafındaki grup ilk bakışta şaşkınlık, tiksinti, tiksinti ve hatta belki de acıma duygusu uyandırır. Ancak vahşi adam, gürültünün ritmini ve düğün ekibinin tamamen silahsız davrandığı, tamamen tekrarlanamayan bir durumun trajikomikliğini takdir eder.

Bu özel videoyu sevenlerden bazıları, içinde ilk nesil uyuşturucu bağımlılarının üzücü kaderini anlatan zamanın bir ifadesini bile görüyor. Nco, yirmi yıl sonra John’un Hatırası olarak. Bunun doğru olup olmadığı yalnızca spekülasyon yapılabilir, ancak internetteki mevcut kaynaklara göre çoğu düğün ölümden iki yıl sonra gerçekleşir. Çoğu belirsiz ve trajik koşullar altında hayatını kaybetti.

ABD’den bir etek

Bugün, amatör uzun metrajlı filmin kelimenin tam anlamıyla kült statüsü, bir grup yaratıcıyı filmi dijital olarak tarayıp sinemalara sunmaya motive etti.

OC Jiho Kry

Ji Kra’nın 2000 yılında ayrıldığı Prag 7’deki meydanda artık bir alışveriş merkezi bulunuyor. İnşaat sırasında yerel halk, o dönemde planlanan OC Letn’in adının OC Jiho Kry olmasını bir dilekçeyle önerdi. Bu elbette işe yaramadı çünkü mevcut Stromovka Merkezi’nde hala Krk var.

Yeniden düzenlenmiş versiyonun yaratıcılarından biri olan Krytof Hron, bir yıl önce Ji Kra’nın aldığı orijinal CD’nin orijinal video kaydının YouTube’da göründüğünü açıklıyor. Yeniden düzenlemenin ön koşulunun orijinal materyale sahip olmanız olduğunu açıklıyor.

Jiho Kry Remastered’ın düğünü nihayet Kavalrka sinemasında kutlandı. Sonuç olarak, yaratıcılar giderek daha fazla projeksiyon eklemek zorunda kaldı. Böyle bir karşılama beklemediğimizi ancak daha sonra bunu birkaç gösterim gününe ve Kavalerka sinemasında bir bloğa böldüğümüzü söyleyen Hron, yaratıcıların izleyicilerin küfür ve izinsiz konuşmalarla dolu projeksiyonu benzer amaçlarla kullanmayacağından endişe duyduğunu da sözlerine ekledi. aktiviteler.

Hron, tüm katılımcıların kesinlikle seçkin olduklarını garanti ediyor. Ayrıca etkinlikten elde edilen gelir hayır kurumlarına gitti, yaratıcılar bu amaçla toplamda on bin kron dağıttı.

Projeden yararlananlar projenin Facebook sayfasını takip etmeli, orijinal atlıkarıncaların listesi artık ülke çapında dolaşırken görülebilecek. Buradaki yaratıcılara göre Güney Kra’nın Düğünü motifli tişörtler ve eşyalar almışlar, hatta ABD’den özel olarak sipariş edilen bir etek bile var, Kra’nın öğleden sonra aklından çıkaramadığı.