Bu şiirler yüzünden motorcuların bana yumruk atmasından korkuyordum, diye gülüyor Písařík

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Akıllı çocukları, lüks bir evleri, güzel bir köpekleri, iyi bir işleri var. Emekli maaşı arayışı büyük olasılıkla tamamen boşalacak ve ailenin refahını bozacaktır. Boşanmış bir eş, kelimenin tam anlamıyla diken üstünde. Herkes ünlü Güllerin Kurdu'nu esas olarak Danny DeVito'nun Michael Douglas ve Kathleen Turner'la birlikte yaptığı bir film olarak bilir.

1989 yapımı film Warren Adler'in kitabına dayanıyordu. Ve bu yazar daha sonra Tom Svobody tarafından yönetilen ve Na Fidlovace Tiyatrosu'nda sahnelenecek olan bir tiyatro oyunu da yazdı. Aneta Krejkov'la birlikte haberlerde yer alacak olan Martin Psak, ilk önce Michael Douglas'ı canlandıracağım dedi. Vrazon'un yetişkin bir avcı rolü. Ondej Sokol'un beş yıl önce Jezerka'da Michal Dlouh ve Barbora Kodetová ile birlikte versiyonunu yeniden oluşturduğunda yoğun bir şekilde düzenlenmiş olan denenmiş ve test edilmiş metinden başlayalım. Aktör, bunun bir kara komedi olduğunu, dolayısıyla tüyler ürpertici anların bile trajikomik bir etki yaratması gerektiğini ekliyor.

Karanlık sana çekici geldi mi?
Rakamlarla oynamaktan gerçekten keyif aldım. Her rolde peruğum, kaküllerim ve favorilerim var ve aslında bazen tek başıma oluyorum. Güllerin Kurtunda ilk defa hiçbir şeyin bana faydası olmayacak ve oyunun durumuna atılan Psak'ı oynamak zorunda kalıyorum. Ren geyiklerindeki tüm çatışma pozisyonlarını keşfetmek harika. Bu benim için bir oyunculuk çağrısı. Böyle ilk adımı Yağmur Adam ve Gül Kurt onlara attı.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

Şimdi %45 indirim

+ 2 ay ücretsiz Kanal+'da
Premier Lig WTA

+ 2 ay ücretsiz Kanal+'da
Premier Lig WTA

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve dergilerimize online ve ücretsiz erişim