Bir idol olmayı reddediyorum. Adam Vacula’nın Altın Kuğu konseptine uyuyorum.

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Bilim kurguyu seviyorum. İnsanları başka bir gerçekliğe atlamaya teşvik eden o olduğu için memnunum. Çevremizdeki teknolojiden ilham almak için. onlar tarafından emildiğimiz bir zamanda yaşıyoruz: makine öğrenimi, robotik. Güzel bir modern gün ve film 2041’de geçecek, o yüzden yakın gelecekten bahsedelim, k.

İyileşme noktasında ise her avcının bir cana karşı bir ilkinin olması söz konusudur. Avcının başına bir kaza gelse canlıdır ve hayatını yaşamaya devam eder. Her iki günde bir, düzenli olarak kişiliğinizin dijital bir bileşenini, sözde bir iyileşme noktası oluşturmalısınız.

Soru şu: çok doğru olur mu? Homo sapiens’in iyileşme noktasına ulaşmak için bu şekilde yükselip yükselemeyeceğini merak ediyorum. Bunun hakkında çok düşünüyorum, çünkü yapay zekanın özerkliği ve teknolojinin genel modernizasyonu öyle bir seviyede ki, bir yandan insan türü olarak bizim bir yere gidebilmemiz harika, ama aynı zamanda biz Etrafındaki her şey için sorumluluk duygusunu kaybetmemeli, ben çok yetenekli bir fotoğrafçı olan bir oyuncuyum.

Scorsese imzalı M rd filmleri

Artık tüm yaz boyunca Prask nplavce’de görülebilen ve sizi oyuncu arkadaşlarınız Pavel Novho veya Igor Orozov ile yakalayan tüm fotoğrafların yaratılması hakkında, k: Bunlar bana gerçekten güvenmediğiniz anlar. Bir şekilde sığdırıp kamerayı belimden tutuyorum ve olduğu gibi kapatıyorum.Fotoğraflardan beşi çıkmıyor biriniz çıkıyor. Kollektifin bir parçası olduğun için filtrenin olmadığı, kendini karartmadığın ve kendini kontrol edemediğin durumlar bunlar. Daha sonra samimi fotoğraflar çekiyorum, diye açıklıyor.

Zlat labuti’deki rolü hakkında Adam Vacula k: İlginç olan, bir dönem parçası olması. Petr Kuera bir beyefendi, benden tamamen farklı biri ama onunla yavaş yavaş anlaşıyorum. İdol olacağını gözlemler mi sorusuna ise şu cevabı verdi: İdol olarak katilleri reddediyorum, sanırım Altın Kuğu kavramına yeni düştüm, bütün mesele bu.

Altın Kuğu’nun düşüşü hakkında Zlat labut (bu sırada tür oluşturuldu, editörün notu) şimdilik kıpırdamadı. Ama insanları bir araya getiren bok, iyi bir ruh hali ve bir mesajı var, bu yüzden devam etmemek için evlendi. Ama dizinin tek bir bölümünü izlemedim. İzlenebilir bir belgesel, yetmişler ve seksenlerden bir film ya da bir Martin Scorsese filmi tercih ediyor.

Aşağıdaki röportajda Adam Vacula rd’nin hangi alanlarda yardımcı olacağını, amacının yabancı yapımlarda adından söz ettirmek mi yoksa profesyonel ilgi telaşında ne kadar kötü olduğunu öğreneceksiniz.