Bir bira için rahatlayın. Martina Pártlová solo albümünü yayınladı ve konser planlıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Martin Prtlov, albümde de açıkça görülen Angam in Echomor sayesinde halk müziğine de yakın. On parça, dinleyiciyi Balkan köyleri ve en son olarak Esko Budjoviç'in (doğum yapma özgürlüğüne sahip) Mj kone köyü de dahil olmak üzere pek çok bölgeye götürecek. Bu modern znjc üretiminde. Müzik yapımcı Marcus Tran tarafından yazıldı ve şarkı sözleriyle Martina'nın ortağı Josef Vaeka ilgilendi.

Martina öyle bir anne ki bizimle çok ilgileniyor. Bu yüzden emeklilikte bizi rahatlatsın diye bana vermekten çekinmeyin Mamko şarkısını yazdık. Echomor grubunun şarkıcısı Karel Holas'la iDNES.cz'ye verdiği röportajda “Bu Martina” dedi. Takım arkadaşı ve grubun itici gücü Frantiek, grup seçmelerinin nasıl gittiğini hatırladı.

Varyasyonları söylemelerine izin vererek zpvaky'yi belirli bir süre inceliyor. Buna dayanarak öyle olup olmadığını bilelim. Martina metnin ilk bölümünü söyledi ve Karl ile benim için öyle olduğu hemen anlaşıldı.

Martina Prtlov, şarkı söylemenin yanı sıra, aktörler Veronika Arichteva ve Nikol Leitgeb ile birlikte kurduğu komedi grubunun 3'ü 1 arada üyesi olarak da tanınıyor. Ancak yaz sonunda ikili, Instagram'da işbirliklerinin sona erdiğini duyurdu.

Hayatta insanların farklı şeyler yapmak ve denemek istemesi normaldir ve hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Mara bir albüm ve konser hazırlıyor, Nika m Radovana, Veru svoe projeleri. Üçlü, biz arkadaşız, aynı zamanda her birinin kendine ait şeyleri olan Y kuşağı anneleriyiz ve tanıştığımızda sadece birlikte çalışmak istemiyoruz, diye yazdı.

Peki ya yeni konser, İlk ve Son albümle aynı isimli konseri mi konu alıyor? Martina Prtlov, 7 Aralık 2024'te Karln Forumu'nun açılışına hazırlanıyor.

Zvaka 45. yaş gününü kutlayacak, dolayısıyla sahnede çok sayıda tebrikçi ve yıldız konuk olacak. Ve Karln Forum'da ilk kez mi? Buna mizah anlayışımla cevap vermeyi umuyorum.

Eden u dlal Mra, O2 salonunda da herkes vardı ama konser sırasında bira içebileceğiniz en iyi yer Frum Karln', Martina Prtlov kortu.