Bihar’ın Begusarai köyünde bir gencin cesedi bulundu | Patna Haberleri

BaDe

New member

BEGUSARAI: 18 yaşındaki Mayank Kumar takma adı Kanhaiya Kumar’ın cesedi Pazartesi günü Kaithma köyünde Begusarai Mufassil karakolunun aşağısındaki bir grup muz ağacının arasında bulundu.
Merhum aynı köyde ikamet etmektedir. Polis kaynakları, boynu kesik halde bulunduğunda kan lekelerinin geniş bir alana yayıldığını ve cesedinin muz ağaçlarının arasındaki bir boru tankına atılmadan önce de vurulduğunu söyledi. Ayrıca suçluların pençelerinden kaçmaya çalıştığı ortaya çıktı.
Yerel sakinler, suçluların Kanhaiya’yı Pazar gecesi koçluk derslerinden eve döndüğünde sık sık suç faaliyetlerine eğilimli bir yer olan ‘Paan Gaachi’ yakınlarında kaçırdıklarını iddia etti.
Kanhaiya’nın teselli edilemeyen büyükannesi Mina Kumari, “Kanhaiya her zamanki gibi Pazar sabahı koçluk derslerine gitmek için ayrıldı. Dersleri bittikten sonra akşam beni aradı ve ona köye kadar eşlik edip edemeyeceğimi sordu. şehirde bir akrabasındaydı gitmesini istedim ancak bir süre sonra tekrar ulaşmaya çalıştığımda cep telefonunun kapalı olduğunu gördüm gece geç saatlere kadar evde olmadığı için akrabalarıydılar ve hatta konuyu Mufassil karakoluna bildirdiler.”
Mina, torununun katillerinin köylü arkadaşları olduğunu iddia etti. Mina, “Aynı kişiler Kanhaiya’nın babasını da aynı gün (19 Şubat) ve üç yıl önce aynı yerin yakınında öldürmüştü. Şimdi köydeki arazimi satıp burayı terk etmekten başka seçeneğim yok” dedi Mina ağıtlar yakarak.
Yerel köylüler, Kanhaiya’nın parlak bir öğrenci olduğunu söyledi.
Dedesi öğretmendi. Begusarai SP Yogendra Kumar Pazartesi günü yaptığı açıklamada, zanlının gözaltına alındığını ve polisin onu sorguladığını söyledi.