Banger’den sonra Adikts. Reisr Sedlk, gençler için eğitici bir dizi hazırlıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Geçen yıl Karlovy Vary festivalinde başrolde Adam Mike’ın oynadığı orijinal uzun metrajlı filmi Banger’ın prömiyerini yapan yapımcı, şimdi seri yapımlara geri dönüyor. İlk etkileyici yönetmenlik girişimi, 2016’da alışılmadık şekilde filme alınan Semester dizisiydi.

Sedlk, Seril Adikts’in projeye Vra Kluska tarafından 13 dakika devam ettiğini açıklıyor. Almanya’da Kurtarıcılar Derneği ve Polis R herhangi bir reklam yapmak istemedi ve karanlık önlemeyi daha derinden geliştirmeye çalıştı, devam eden bir proje yayınlandı, yönetmen ve yönetmen Vta Kluska sayesinde seyirci trafik kazalarının ayrıntılarını beş kişinin gerçek kaderi üzerinden öğrendi. psobiv belgesinin esas olarak bir önleme işlevi görmesi gerekiyordu.

Şimdi polis ve AP’nin toplum çapında bir tartışma başlatmak istediği yeni bir karanlığımız var. Banger filminin setinde bana yaklaştılar. Çek televizyonunda yayınlanacak olan tahmini haber Adikts için pmo’da Sedlk, Tome’un genç izleyiciler için genç bir dizi olduğunu yazıyor. Önce çıkmaza götüren kısayollardan bahsedin, ardından konuyla ilgili soruyu cevaplayın ve sudan değişen cümleyi kullanın. İlk hayata geçirilen projenin detaylarını henüz açıklayamıyoruz.

Karanlık ama uzak bir kavramla ilgilenelim. Yönetmen, animasyon dizisinin şu anda görsel-işitsel dünyada en popüler tür olan süper kahraman filminin ağını ve olay örgüsünü anlattığını söylüyor. Bu nedenle romanda çizgi roman üslubu ve kurmaca bir dünya ile çalışmayı amaçlamıştır. Gerçek dünyayla ilgili değil. Bir çizgi roman filminin öğeleriyle çalışıyoruz, diye onaylıyor.

Sedlk, bugün genç izleyicinin dizi izlemeye alıştığını, sinemaya gitmemeye karar verdiğini, bu yüzden önce bu filmi seçtiklerini açıklıyor. Dizinin ismi ve Banger klibinin bestesi için yönetmenle görüştükleri göz önüne alındığında Adikts’in bir şekilde uyuşturucu temasını işleyecek olduğu görülüyor. Sedlka, eğitici ve önleyici nitelikte bir proje olduğunu kabul ediyor. Kendimi tekrar edip etmeyeceğimi merak ettim. Ama karanlığın, Banger’da yapamadığım uzayı geliştirmeme ve ulaşmama izin vermesi için alıyorum.

Zmnn Banger, yönetmenlik dalında Sedlek’e Çek Film Eleştirmenleri Ödülü’nü kazandı ve buna göre Marcello Bendigo (yardımcı rolde oyuncu) ve Jakub Jelenko, Imon Hjek (dize) ile birlikte iki Çek Aslanı aldı. Sedlk, Prag’daki gündelik hayatın ham tasviri ve resmi sunumuyla göze çarpan hızlı çekim hakkında, Sanırım istediğimizi elde ettik, diyor. Toti’nin tamamı iPhone 12’de oluşturuldu.

Öncelikle kolejlerde çalışan kadınlardan oradaki çocukların filmdeki kızları kullandıklarını duydum. Ama ona ulaşmak muhtemelen zordu, SFD hakkında en fazla beş yorum alabiliyordu. Aslında, film yapımcısının alacağı tek geri bildirimin bu olduğunu söyleyen Sedłek, Dealer filmini Tiktok nesli için hayal ettiği gibi yapmayı gerçekten başarıp başarmadığını sorguladı.

Bu vk ile ilgili değil, mylen stili ile ilgili

Onun Banger’ı, Sedlkov’un 2018’deki ilk filmi Domestik’e benzer şekilde Karlovy Vary festivalinde dikkat çekmeyi başardı. Şimdi üzerinde çalışacak daha çok şeyim var. Şu anda seni Petr Kolek veya Radka Tetková ile alabilirim. Acaba tamamen farklı bir şey denemeli miyim, diye öneriyor Sedłek yakında çıkacak olan uzun metrajlı film için. Ama Adikts’ten sonra hangi yöne gideceğimi henüz bilmiyorum.

Semestr dizisi ve Banger filmi sayesinde 30 yaşındaki Sedlk, genç nesil için yazabilen bir Çek yönetmen olarak görülüyor. Böyle bir pozisyonda yaratıcı bana ne kadar vurabilir? Nevm, Euphoria’nın yazarı Sam Levins 200 yaşında. En ünlü gençlik videosu Kids, elli yaşındayken Larry Clark tarafından çekildi. Ve bu onun ilk çıkışıydı. Sedlk, bence mesele kaç avcı olduğu değil, ne şekilde avlandıkları ile ilgili.