Babam Igro’da mı? Pavel Nov, benim dikkatsizliklerim yüzünden acı çekebilirdin, diye hatırladı

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Pavel Novho’nun adı her zaman komedi S tebou m bav svt, Velk sedlo ve Ddivoel zem dizileri ve son yıllarda Bba z led ile anılacak. Yani, popüler oyuncuya Çek Aslanı ve Eleştirmenlerin Film Ödülü’nü kazandıran film. Bu klasiklerle ilgili ilk röportajımızda Pavel Novho’yu biraz şaşırtma sırası bizdeydi. Aktörün ilk kez Tom Svoboda tarafından yönetilen Forman’ın Ho, m Panenko adlı oyununun tiyatro uyarlamasını denediği Prag Tiyatrosu Na Fidlovac’ın fuayesinde oturduk.

Sanırım şaşırdım. Novohradsko’ya birlikte gittiğim Eskobudjovice’nin 11. izci birliğinin üyesiyim. Eğer öyleyse, ilk önce buradaki izcilere mi katıldınız?
Selam kardeşim. (sol alt) Bu harika! Bunu aklımızda tutacağız. Bir avcının dünyanın her yerinde güvenebileceği böyle bir kuşu vardır. Komünistler izcilerin mafya olduğunu söylediler ama onlar için öyle değil. Her zaman kendi mafyaları vardır ve Moskova’da *rk’leri vardır. Bana nasıl olduğumu sor!

Metal kapının altında on santimetrelik bir boşluk vardı, bu yüzden sadece aralarında olabilirlerdi. Ve köşede bir televizyon vardı, hepsi bu. Yani çocukluğumdan beri ağrıyla ilişkim netti. Bu onların kendi hatasıydı.

Bu özel bağlantıyı noktalayın iDNES Premium aboneliğiyle

+ çevrimiçi televizyon televizyon
Açık 90 gün ücretsiz

Şimdi %45 indirim

Açık 90 gün ücretsiz

Açık 90 gün ücretsiz

Bugün kaydolun ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 30.000’den fazla premium bağlantı
  • Gazete ve dergilerimize online ve ücretsiz erişim