Antonie Formanová Ulusun Kızı olacak. Ulusal bir canlanma komedisi geliyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Ocak ayının ılık soğuğu Prag sokaklarında esmeye başlarken ve kaldırımlar yavaş yavaş kayganlaşırken, Prag'daki Grand Hotel Bohemia'nın bodrum katında sıcaklık en az yirmi beş derece. Ve nefes verdi. Şaşırmadım. Geçen yüzyılın yirmili yaşlarındaki mimarlar, Neo-Rokoko sosyal alanlarının bir gün modern teknolojiye sahip film panolarıyla doldurulmasını bekleyebilirdi.

Sl Boccacio, filmlerde Zdeka Havlkov'un dallarla çevrili seçtiği kişiyle dans ettiği büyük bir sahnenin arka planı olarak kullanılıyor. Üstlerindeki balkonda oda orkestrasının yaylıları görünürken, bildiği melodi, çağlar ve çağdaş ritimler arasındaki ustaca bir müzikal uzlaşmanın eninde sonunda ekranlara taşınacağını açıkça biliyor. Ve yaratıcıların biraz farklı bir şekilde yaklaşmaya karar verdikleri şey sadece müzik olmayacak. 19. yüzyıldan kalma bir dizinin setinde beyaz tenli olmayan oyuncuları da görebilirsiniz.

Bu, partinin genel tarzıyla ilgili, bu kadar basit bir konseptte ve belirli bir tarihsel yanlışlığı göze alamayız, ancak 19. yüzyılda farklı bir tenden birinin varlığının hiçbir şekilde dışlandığını düşünmüyorum. renk topa ulaşamadı. Cristina Grosan'la sahneye çıkan Matj Chlupek gibi ten rengini bu şekilde koyu olarak tanımlayacak kimseyi düşünmeyen ve düşünemeyen bir yaratıcılar kuşağındanım.

Son zamanların genel eğilimini seviyorum; toplum olarak tarihi olaylara büyük bir gururla ve o zamandan bugüne karanlık ekme arzusuyla baktığımız noktaya geldik.

Babasının ardından başını aldı

Zdeka Havlkov tam olarak kimdi? Yerli dirilişçi, gazeteci ve Çekçe yazılan ilk günlük Nrodn Listy'nin kurucusu Karl Havlek Borovský tarafından yetim kaldı. Dvkou, o ve onlar büyük bir ulusal koleksiyonla ilgilenmeye karar verdiler. Ve bu nedenle dirilişçiler ulusal bir simge yarattılar. Jene Zdeka'nın babasından sonra kendi kafası vardı, bu yüzden ilk skandalın uzun süre beklemesine izin vermeyin. Her genç kız gibi onun da en çok istediği şey romantizm benzeri bir aşktır ve onun için dizinin yaratıcılarını cezbetmek için her şeyi yapmaya hazırdır.

Gerçekten Rönesans döneminde ve bugün burada mı büyümüş? Bana oldukça benziyor. Zaman ve koşullar farkıyla, yavrular da dahil olmak üzere köpek bile benzer iç çatışmalara sahiptir ve kendine ait bir arzuya sahiptir. Smt dlat ve kat, ne tatlım. Sevdiğinle birlikte olmak istiyorsun. Birisi onları inkar etmeye çalıştığında ayağa kalkın ve savaşın. Ancak o dönemde pek çok oyuncuya kostüm giydiren Antonie Formanov dışında kimse onların sesini dinlemedi.

Antonie Formanov Milletin Kızı dizisinde (2024)

Kostümler çok güzel ve zamana ve kültüre uyum sağlamak açısından oldukça faydalı. Elbette bazı teknik komplikasyonları da beraberinde getiriyorlar. Bir yandan her zaman avcının doğru pozisyona ve şekle getirdiği bir korse içindeyiz. Eteklerde en az iki eteğin bulunduğunu, eteklerin hacminin yanı sıra bir uzunluğu da olduğunu ve bazı eteklerin orijinal olarak ellerin hareketi omuzlarda görülebilecek şekilde dikildiğini belirten oyuncu, dikkat çekti. Yani sette olaylar olmaya başlar başlamaz biz de biraz Çin'deki filler gibiydik, diye devam etti. Kostümlerin arkasında tasarımcı Zuzana Kubková ile de işbirliği yapan sanatçı Jarmila Dundrov yer alıyor.

Formans'ın yanı sıra Frantiek Ladislav Rieger rolünde Ji Langmajer, Frantiek Palack rolünde Jan Vlask, Alois Pravoslav Trojan rolünde Vladimr Javorsk veya Frantiek August Brauner rolünde Leo Noha başka rollerde yer alacak. Zdeka'dan gelenler gerçekten o zamanın pazarlama aracını sağladılar. Ve ulusun en iyi eşini, annesini ve kızını nasıl yapacağını bildiğini görmek çok komik. Barletta şirketinin dizinin yapımcısı Maja Hamplov, bunun yeni bir stratejik planın tartışıldığı bir reklam ajansı toplantısına benzediğini söyledi.

Gençlik komedisi

Peki Dcei nroda'daki mizah nasıl olacak? Zdeka Havlkov'un karakterinin ve kaderinin mizahı özellikle iyi. İlk gördüğümde bunun aslında ABD'den gelen, sadece beş nesil için yoluna çıkan gençlik ortaokul komedilerinden oluşan bir şema olduğunu düşünmüştüm. dl Chlupek, ana karakterin birbiri ardına numaralar yaptığını, ilk önce yerli canlandırmacılarımızın geldiğini açıklıyor.

Hamplov, büyükbabasının duvarında olduğu gibi, Zdeka'nın çocukluğunda bunu başarabildiği için kendisinin umursamadığı bir meydan okumanın da olduğuna dikkat çekiyor ve bu doğrultuda Havlková ile arasında küçük bir bağlantının ipuçlarını veriyor. Formanová. Sanırım bir yerde işler karışıyor çünkü Antonia, arkasında güçlü bir büyükbabaya sahip olmanın ve buna rağmen kendini savunmanın nasıl bir şey olduğunu merak ettiğini ekledi.

Antonie Formanov Milletin Kızı dizisinde (2024)

Ulusun Kızı, Prag dışında Aralık ve Kasım ayları arasında Jarom, Jaromice nad Rokytnou veya Novy Mst nad Metuj'da doğdu. Yer arayışı sırasında Matje ve ben kalelerin bile çok fazla görsel potansiyele sahip olduğunu fark ettik. Dokular, renkler, şekiller… Burada bulduklarıma inanamadım. Romanya'da doğan Cristina Grosan, muhtemelen hepiniz bu tür anıtların çevresinde büyüdünüz ve onları hafta sonları ziyaret ettiniz ve buna dayanamadınız, ancak ben bunları bir yetişkin olarak keşfettim ve nefesim kesildi, diyor. O ve Chlupek araştırma işini bıraktılar. İlk bölümler o, son bölümler o.

Mütevazı dizi bu yıl yine Canal+'da yayınlanacak. Fransız televizyonu da yapımcı olarak dizinin arkasında yer alıyor ve uzun yıllar boyunca Çekçe hayalini gerçekleştirip özgün Çekçe eserler verecek. Klasik polisiye öykülerin ve komedilerin yolunu izlememeye çalışıyoruz. Ve Canal+ Lada Dobrkovsk için birçok film stüdyosunda olmayan konulardan bahsediyoruz. 2025'in başında Ulusun Kızı, sınırlı sayıda olmak üzere Çek televizyonunda da gösterilecek.