Anna Fialová, ilk sözlerimin müstehcen olduğunu, bunları bana büyükannemin öğrettiğini anımsıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Şimdi diğer şeylerin yanı sıra bir prensesi oynayacağı Yaz Shakespeare Festivali'ni de sabırsızlıkla bekliyor. Büyükannesi ve büyükbabası ona ne öğretti? İlk önce hangi iki kelimeyi söyledi? Neden sadece Birinci Cumhuriyet dizisinden değil, Ulusal Tiyatro'dan da ayrıldı? Peki neden meslektaşı Klára Melíšková'nın kahkahalarıyla ilgili bir şarkı kaydetti?

Yaz Shakespeare Festivali'nin bu yılki galasında, özellikle Love's Futile Effort komedisinde bir Fransız prensesini canlandırıyorsunuz. Nasıl sabırsızlıkla bekliyorsunuz?
Şimdi çalışıyoruz. Bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyordum çünkü prensesin maiyeti arkadaşlarımdan oluşuyor (Rosalina'yı Anna Kameníková, Kateřina'yı Karolína Vágnerová ve Maria Kristýna Daňhelová canlandırıyor, editörün notu). Anča, Karolína ve ben birkaç yıl birlikte yaşadık ve bu, hayatımın yolculuğuydu. Kristina'yı Holmes'tan tanıyorum (Holmes adında bir efsane müzikali Karlín Müzik Tiyatrosu tarafından sunulmuştur, editörün notu), Irene ve Louisa rollerini değiştirdik ve kayıp ikizimi bulduğumu biliyordum. En yakın arkadaşlarımla tiyatroyu denemem pek sık olmuyor.

Tabii bu trajik sondan onun da payı vardı. Bana öyle geliyordu ki bazen acı çekmeyi seviyordu.
Iveta Bartošová hakkında

Bu özel makaleyi okuyun iDNES Premium aboneliğiyle

FAVORİ

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 178 CZK tasarruf edersiniz

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 446 CZK tasarruf edersiniz

Bugün katılın ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'in üzerinde premium makale
  • Okuyucuda gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz erişim