Alžběta Malá, hüzünlü roller alıyorum ama ağlamayı seviyorum ve bunun üstesinden gelebilirim diyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Son olarak kanserle mücadelenin konu edildiği Smysl pro tümör dizisinde rol almıştır. Hafif bir komedi yapmayı bu kadar çok isterken neden çoğunlukla “ağır” roller alıyor? Oyunculuk neden onu desteklemiyor? Peki ünlü büyük büyükbabası Ilja Prachar'ı nasıl hatırlıyor?

Psikolog Jan Kulhánek, büyükanne ve büyükbabalarımızla daha fazla konuşursak bunun bizi hayata daha iyi hazırlayabileceğini iddia ediyor. Onların hikayeleri bizi rahatlatabilir. Bu konu hakkında ne düşünüyorsun?
Katılıyorum ama aynı zamanda bunun ne tür büyükanne ve büyükbabaya sahip olduğunuza da bağlı olduğunu düşünüyorum. Seni dinleyen, sana güzel yemek pişiren, her şeyi duymak isteyen bir babaannem vardı. Sonra bana yine çok şey anlatan büyük büyükannem Jana Prachařová var. Tiyatroya, sinemaya, eskiden nasıl olduğuna dair… Aynı zamanda günümüz kültüründe olup bitenlere dair de harika bir içgörüye sahip. Aynı zamanda tamamen farklı bir zamanda yaşıyorum. Bir karşılaştırma yapmak, dedelerimizin ve dedelerimizin ne yaşadığını anlamak güzel.

Aşk sahneleri zordu. Aynı zamanda bana öyle geliyor ki Çek filmleri fazla açık ve pek yaratıcı değil.

Bu özel makaleyi okuyun iDNES Premium aboneliğiyle

FAVORİ

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 178 CZK tasarruf edersiniz

Ön ödeme

Aylık aboneliğe kıyasla 446 CZK tasarruf edersiniz

Bugün katılın ve şunları edinin:

• iDNES.cz, Lidovky.cz ve Express.cz içeriğine sınırsız erişim
  • Tanınmış yazarlardan 50.000'in üzerinde premium makale
  • Okuyucuda gazete ve dergilerimize çevrimiçi ve ücretsiz erişim