Alın güçlendirildi. esk filmi Bozkır Köpeği öğrenci Oscar’ı için savaşıyor

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Bozkır Köpeği filminden
| Fotoğraf: FAMU

On ülkeden 26 film ve dünyanın dört bir yanından 22 film turu bu yıl Öğrenci Oscar’ında deneysel, animasyon, belgesel ve uzun metrajlı film kategorilerinde finale kaldı. Belgesel kategorisinde İngiltere’den beş, İngiltere’den bir ve Çek Cumhuriyeti’nden bir film olmak üzere yedi film finale kaldı.

Bana açtığı yaraları görebilsinler diye mahkemede göğüslerimi açığa çıkardım. Onu tecavüz ve cinayete teşebbüsten mahkum ettiler. Adalet intikam alır. Bunu, bu yılki animasyon bölümü öğrencisi travmatik deneyimini işlemeye karar veren kadının sözlerinden duyabilirsiniz.

Pasta temalı bir pbh aramaya başladım. Yanıt olarak bir şeyler topladım ama filmin röportaj yaptığı kişiyle ilk tanıştığımda, onun duygusal gücü ve dayanıklılığı karşısında hayrete düştüm. Film sırasında her şeyden önce bir yönetmen bulduğumu hemen anladım.

Hâlâ kadın kahramanla iletişim halinde ve filme olan olumlu tepkisi, en kötü acele olduğunu düşündüğüm travmanın iyileşmesine yardımcı oldu. Bu nedenle, son öğrenci Oscar sayesinde, daha geniş bir izleyici kitlesi tarafından fark edileceğini ve Durchnkov’da iyileşme yolunda ve diğerlerinde yardımcı olabileceği gerçeğini takdir ediyorum.

Probe do duonaden eny prömiyerini Anifilm festivalinde yaptı ve British Academy Awards’da yarı finale yükseldi. FAMU’nun sinemalarda bölgesel dağıtım projesi olan FAMU Four, 31 Ağustos’tan itibaren Sinema Fakültesi öğrencilerinin hazırladığı üç dünya performansıyla Çek sinemalarında olacak.