Akrapovic egzozlu Yamaha MT125 Special Edition: Hindistan’a mı gidiyor?

Tarihine

Global Mod
Global Mod
(Görüntü Kaynağı – WebMotorcycle/Atsushi Yamanoi)Yamaha Motor kısa bir süre önce 2023 Osaka Motosiklet Fuarı’nda MT125 Special Edition’ı tanıttı. Yamaha MT125 Özel Üretim çeşitli aksesuarlarla donatılmıştır ve yakında uluslararası satışa çıkması beklenmektedir. Bununla birlikte, Özel Sürümü bekleyebiliriz yamaha MT125, Hindistan pazarına da girebilir.
Aksesuarlardan bahsetmişken, motosiklet Yamaha MT10’a benzer kısa ve geniş bir ön cama sahip. MT125 Special Edition, mavi renkli ayarlanabilir kollara sahiptir ve güvenlik için alüminyum bir hazne kapağına sahiptir. Ek olarak, Yamaha MT125 bir arka çamurluk giderici kit alır.
Özel Sürüm MT125, mekanik olarak aşağıdakilerle donatılmıştır: Akrapoviç karbon fiber uçlu egzoz. Diğer aksesuarlar arasında Camgöbeği ile Yamaha Mavisi renginde yeni bir görünüm yer alır. Yamaha, MT125’i TFT gösterge paneli ve çekiş kontrol sistemi gibi özelliklerle sunar.

Yamaha MT125 Özel Üretim

Yamaha MT125 Special Edition (Resim Kaynağı – WebMotorcycle/Atsushi Yamanoi)

Yamaha MT125 Special Edition’ın Hindistan pazarında da satışa çıkması bekleniyor. Ancak şimdilik, Hindistan’daki müşteriler çekiş kontrol sistemli 2023 Yamaha MT-15’i tercih edebilir. Rakipler açısından MT125, uluslararası pazarlarda Kawasaki Z125, Honda CB125, Suzuki GX125 ve KTM 125 Duke ile rekabet ediyor.

Yamaha MT125 Özel Üretim

Yamaha MT125 Special Edition (Resim Kaynağı – WebMotorcycle/Atsushi Yamanoi)

Bu arada Yamaha, önceki modele göre 10.000 Rs’lik bir prim olan güncellenmiş FZ-X’i Hindistan’da 1.35.900 Rs (eski showroom) karşılığında piyasaya sürdü. 2023’ün en büyük güncellemesi Yamaha FZ-X çekiş kontrol sistemidir. Kapsamlı incelememizi buradan okuyun.

2023 Yamaha FZ-X| Çekiş kontrollü 150cc motor! | TOI Otomatik

Haberdar olun TOI Otomatik daha fazla güncelleme için ve en son araba ve bisiklet incelemelerini görmek için YouTube kanalımıza abone olun.