80’lerin Kore trendi ve modası başkentteki gençlere ilham veriyor | Patna Haberleri

BaDe

New member

PATNA: Şehirde daha fazla kafe ve alışveriş merkezinin açılmasıyla, bu günlerde daha fazla insan modaya giriyor ve yeni stiller ve renkler deniyor. Şehrin en sosyetik insanlarıyla tanışmak için Boring Road ve Frazer Road gibi popüler caddelerde gezintiye çıkın.
Gençler, OTT serisinden ve Kore dalgasından ilham alan son trendler sayesinde tarzlarında büyük bir dönüşüm geçirdiler.
Bailey Road merkezli dijital pazarlama ortağı Anshuman Gupta, kışın stiller ve katmanlarla oynamak için harika bir zaman olduğuna inanıyor. “90’ların punk havasını seviyorum ve genellikle deri ceketler ve grafik tişörtler giyiyorum” dedi.
90’lar trendleri bir süredir ortalıkta dolaşırken, 80’ler stili de bu yıl moda dünyasında geri dönüş yaptı. Daha cesur tasarımlar ve desenlerle, daha fazla insan moda oyunlarına meydan okuyor.
Sosyal medya yöneticisi Aarti Anmola Singh’e göre 80’ler piyangoları ve paltoları en sevdiğim stiller arasında. “Bol kot pantolon ve spor ayakkabılarla kombine edilen kısa üstler de bugünlerde trend. Rahat stilleri tercih ediyorum ve 80’ler modasının geri dönüş yapmasından memnunum” dedi.
Nötr büyük beden ceketlerden geniş paça kot pantolonlara ve askeri tarz botlara, şapka ve kolyelere kadar gençler hepsini ve nasıl kucakladı.
Psikoloji öğrencisi Aiman Afreen, “Kış aylarında büyük beden ceketler ve sweatshirtler ile bileğe kadar gelen botları giymeyi seviyorum” diyen psikoloji öğrencisi Aiman Afreen, yaz aylarında genellikle mom jean pantolonları büyük beden gömleklerle kombinlediğini sözlerine ekledi. Phulwarisharif sakini, “Anime modası ve Kore stilleri bana gerçekten ilham veriyor” dedi.
Çevrimiçi stil sahnesini sallayan daha fazla insanla, genç moda tutkunlarının kendi tarzlarını keşfetmeleri ve bulmaları daha kolay hale geliyor.
Bank Road sakini Shifa Farheen, tarzını YouTube, Instagram ve Kore dizilerinde moda videoları izleyerek keşfetti.