50 Cent, son turun ardından kendini televizyon işine atacak

HadessTruck

Global Mod
Global Mod
Yaklaşık 90 durak var, bu yüzden birçoğu var. Yılın en büyük hip hop turlarından biri olacak. dn dal 90 durak sürmeyecek. Ve sonunda yaklaşık 100 durak olacak ve beşinci yılın ortasına kadar sürecek. Bu yüzden düşündüğümde, aslında sonuncusu, çünkü o zaman üzerinde çalışamayacağım, diye açıkladı 50 Cent, onu televizyon ve film yapımcılığına çevirecekti.

50 Cent ile özel röportaj:

SİYAH HAKKINDA
21/7/20:00

K.Ö.
21/7/22:00
22.07.12:00
23/7/20:30

KİM YAŞLI
7/24/17:00
25/7/20:00

Power veya BMF gibi birçok televizyon suç dizisinin baş yapımcısı ve geleceğini bunda görüyor.

TV işim normalden daha hızlı büyüyor. Bu benim müzikal hayalim değil. Kendini dünyanın hatta ilk prodüktörü olarak gören rapçi, ilk albümüm tüm zamanların ikinci hip-hop çıkışıydı, ilk televizyon programım en çok reytingli yayın oldu, bu yüzden benim için yeni bir kapı açtı ve parçalarımı farklı bir şekilde yayınlama fırsatı verdi.

Ben dünyanın en büyük televizyon yapımcısıyım. Çünkü ben dünyanın en ünlü televizyon yapımcısıyım. İzleyicim benim vku’m. Hip hop’ın gençlik kültürüyle bağlantılı olduğunu düşünüyorum. Orada olmalı mıyım bilmiyorum. Rock’n roll ile başka bir şey, 100 yaşında hala yapabilirsin. Ama bunun hip hopta maaş olduğunu düşünmüyorum, k.

Müzikte olduğu gibi film ve televizyonda da aynı yolu izleyeceğim. Çünkü dinleyicim benimle buluşacak ve benim kulübümde değil, benim şarap mahzenimde, müziğin bir icracı olarak değil, bir yazar olarak çalınacağı gerçeğiyle şarkı söyleyecek. En iyi şarkıları yeni sanatçılara yardımcı olacak şekilde yazabildiği için mutlu olması gerektiğini açıkladı.

Kendine güveni eksik değil, bu yüzden Esk’te hakkında çok konuşulmasına şaşırmadı ve hayranlara on iki yıldan önce gösteriye gitme sözü verdi. Tarihin en uykulu rapçilerinden biri, her şeyin steroidlerdeki gibi olması gerektiğini söylüyor.