12 Aralık için Garena Free Fire Max Kullanım Kodları: Ücretsiz Elmaslar, İfadeler ve Daha Fazlasını Kazanın

MyHoca

New member
Orijinal Garena ücretsiz ateş yüksek çözünürlüklü görüntülerle güncellendi ve şu şekilde yayınlandı: Garena Free Fire Max geçen yıl. Popüler battle royale oyunu Garena Free Fire, Hindistan hükümeti tarafından yasaklanan uygulama ve oyunlar arasında yer alıyor. Hayranlar, oyunun Hindistan’daki erişilemezliği nedeniyle hayal kırıklığına uğradı. Çok oyunculu battle royale hayranları için iyi haber, uygulama mağazalarında yasaklı oyuna hala uygun bir alternatif olması.
Garena Free Fire Max Nasıl Oynanır?
Garena Maksimum Serbest Ateş Oyun, battle royale modunda yarışan 50 oyuncuya sahiptir. Çok oyunculu bir battle royale oyunu olarak ülkede popülerlik kazandı. Oyuncular bu oyunda yalnızca başlangıç konumlarını seçemezler, aynı zamanda savaş alanında hayatta kalmalarına yardımcı olacak tedarikçiler ve silahlar da toplayabilirler. Ancak bir Battle Royale aksiyon-macera oyununda yalnızca bir kazanan olabilir.
Garena Free Fire Max Kullanım Kodları
Oyunun geliştiricileri, her zaman içine yeni alfanümerik kodlar ekler. Oyuncular bu kodları kullanarak ücretsiz ödüller kazanabilirler. Bu kodlar, farklı adımların kilidini açmak ve farklı ödül puanları kazanmak için de kullanılabilir.
Bugün (12 Aralık) için Garena Free Fire Max kullanım kodlarına göz atın:
FBJYRY56MLOT
FJO94TASD3FT
PQR3BKU17LT7
FSDRFKUIYVGR
FBTU6BFYTBT7
FBJUT6RFT1RT
FBTU6JKIE8E7
FLU8HG8RBHT4
FIIFGI8E049F
FV5BNJ451T8U
F4N5K6LYOU91
FH2GYFDHE34G
F7YGT1BE456Y
Bugün (12 Aralık) için Garena Free Fire Max kullanım kodlarını kullanmak için aşağıdaki adımları izleyin:
1. Adım: Resmi kullanım sayfasına gidin: https://reward.ff.garena.com/en/
Adım 2: Facebook, Google, Twitter veya VK ID gibi sosyal medya hesaplarınızla giriş yapın.
3. Adım: Oyuncular artık kullanım kodlarını metin alanına kopyalayıp yapıştırabilir ve “onayla” düğmesine tıklayarak eylemlerini onaylayabilir.
Adım 4: Onaydan sonra bir çapraz referans iletişim kutusu açılır. Kodları kullanmak için OK düğmesine basın.
Not:
Oyuncular, ödüllerini almak için oyun içi posta bölümüne gitmelidir.
Bu kodlar misafir hesaplarında çalışmaz. Ödülleri almak için hesabınızı Facebook veya VK ile bağlayabilirsiniz.
Geri ödemenizi almak için 24 saate ihtiyacınız var.