Gaya morgundaki tabuttan içki ele geçirildi | Patna Haberleri

BaDe

New member

GAYA: Tüketim dairesinden bir grup yetkili, Bihar’ın kurak eyaletinde bir ihbardan sonra Pazartesi günü önlerini kestikleri bir tabutta yalnızca hayalet buldu ve ceset bulamadı. Ürkütücü bir hikaye değil, yenilikçi kaçakçılık yöntemleri hakkında bir hikaye. Kaçakçılar, yetkililerden kaçmak için 212 şişe (yaklaşık 159 litre) yabancı Hint yapımı likör sakladılar (IMFL) bir tabutta ve bir morg minibüsünde nakletti.
Ancak şansları tükendi ve minibüse Bihar ve Jharkhand sınır bölgesindeki Dobhi polis karakolunun altındaki Dheerja köprüsünün yakınında el konuldu.
İçki sevkiyatı Ranchi’den Muzaffarpur’a getirildi.
2 yaş altı minibüs sürücüsü alkollü tutuklandı
İki kişi – sürücü Lalit Kumar Mahto Ranchi’den ve pankay yadav Chatra – bu konuda tutuklandı. Gaya Komiser Yardımcısı (Tüketim Dairesi) Prem Prakash, “Bir ihbar üzerine, Özel Tüketim Dairesi ekibi Pazartesi günü Dheerja Köprüsü’nde morg minibüsünü yakaladı. Minibüs kontrol edildiğinde yetkililer kutuda ceset yerine 212 şişe IMFL buldu.” “Tabutun üzeri sanki bir ceset taşınıyormuş gibi örtülmüştü. Tüketim dairesi, komşu devletten içki kaçakçılığını kontrol etmek için Bihar ve Jharkhand sınır bölgesinde – Dobhi, Dheerja köprüsü ve Imamganj’da – ilçede üç kontrol noktası oluşturdu” dedi.